Camlı Lamalı Korkuluk

Her ürün kendi muadilini, o da doğal olarak başka bir aksesuarı ve sistemi doğuruyor günümüzde. Ata Paslanmaz Korkuluk tüm çalışmalarında sizlerin isteğine uygun en modern en estetik en güvenilir ürünleri kullanma konusunda kesinlikle ödün vermez. Sektörünün öncüsü olduğu “Camlı Paslanmaz Lamalı Korkuluk” modelleri içinde bu prensibinden asla vazgeçmez.

Güvenliği ve sağlamlığı en ön  plana çıkaran Camlı lamalı korkuluk , paslanmaz cam merdiven, balkon ve teras korkuluklarında güvenle kullanılabilmektedir. . Firmanın dünya standartlarında birinci sınıf malzeme kullanarak üretimini yaptığı ürünler, çeşitlilik bakımından da oldukça zengin bir ürün gamına sahiptir. Lama dikmeler sayesinde paslanmaz ve camın birleşim yüzeyi isteğe göre değiştirilebilmektedir.

Camlı Lama dikmeli korkuluk üst güverteler veya diğer üst yapıların üzerinde, kenarlara diklemesine yerleştirilmiş elemanlar (çelik çubuk veya profiller; punteller, dikmeler) ve bunlar arasında gerilmek suretiyle yerleştirilmiş halatlar ile veya yine bu dikmelere kaynak veya perçin ile yatay olarak tutturulmak suretiyle yerleştirilmiş ince, şerit levhalar (lama) veya çelik profiller, çubuklar ile oluşturulmuş korkuluklardır.